Bramy przemysłowe

Home / Bramy przemysłowe

Segmentowe

Bramy przemysłowe segmentowe mają szeroki zakres zastosowań, z uwagi na wysoką izolacyjność cieplna oraz akustyczna. Bramy wykonane są z paneli pokrytych blachą stalową ocynkowaną, powlekaną wypełnionych, pianką poliuretanową.

Całkowita grubość panela wynosi 40 mm. Wszystkie elementy konstrukcji zabezpieczone są przed korozją. Skrzydło wykonane jest z paneli TL 610
i TL 500. W zależności od wysokości bramy stosowane sa różne wysokości paneli. Panele są powlekane farbami poliestrowymi i zabezpieczone okuciami z blachy ocynkowanej. Na całym obwodzie bramy, a także pomiędzy panelami montowana jest uszczelka gumowa.

Przesuwne podwieszane

Podwieszane przesuwne bramy przemysłowe są łatwe i praktyczne w użytkowaniu. Produkowane są w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Doskonale sprawdzają się w otworach o dużej szerokości. Wszystkie elementy konstrukcji są zabezpieczone antykorozyjnie. Poszycie wykonywane jest z blachy stalowej powlekanej. Standardowy układ poszycia blach w pionie. Istnieje możliwość docieplenia skrzydła bramy. Skrzydło docieplane jest styropianem o grubości 2 cm lub 3 cm w zależności od rozmiaru bramy.

Od wewnątrz w tej wersji brama jest wykończona panelem PCV w kolorze białym. Standardowo brama przesuwna składa się z jednego skrzydła, które może się otwierać w prawą lub lewą stronę. Jako opcja jest dostępna brama w wersji z podziałem symetrycznym lub asymetrycznym.