Panele do bram segmentowych

Home / Panele do bram segmentowych

Wysokiej jakości, funkcjonalne i estetyczne panele firmy CELGAR przeznaczone do bram segmentowych już teraz dostępne w promocyjnych cenach.

Wszystkie produkty firmy CELGAR produkowane są w innowacyjnej technologii, na nowoczesnych liniach produkcyjnych przez najlepszych specjalistów w swojej profesji.

Oferowane przez nas panele do bram segmentowych, produkcji renomowanej firmy CELGAR, łączą w sobie wysoką jakość materiału ze starannością i estetyką wykonania. Innowacyjność i nowoczesne linie technologiczne zapewniają produkcję wysokiej klasy elementów konstrukcyjnych do bram segmentowych. Solidne, wypełnione poliuretanową pianką i pokryte dwiema warstwami stalowych okładzin panele, dają pewność trwałości o doskonałej izolacji cieplnej. Pokrycie powłoką odporną na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Zróżnicowana struktura zewnętrzna paneli: z przetłoczeniami wzdłużnymi lub bez przetłoczeń oraz szeroka gama kolorystyczna w eleganckich odcieniach bieli, brązu, orzecha i złotego dębu o fakturze gładkiej i woodgrain, spełni oczekiwania każdego klienta. W ofercie sprzedażowej dostępne są panele do bram segmentowych o wysokości 500mm i 610mm. Ich standardowa długość wynosi 10,2 oraz 12,7 metra, jednak po wcześniejszym uzgodnieniu, oferujemy panele również w innych wymiarach. Firma nasza dysponuje również zapleczem logistycznym , co ułatwia sprawną realizacje zamówienia.