Bramy uchylne Garsta

Home / Bramy uchylne Garsta

FUTURO

Brama uchylna FUTURO przeznaczona jest do stosowania w zabudowie jednorodzinnej. Produkowana jest w konstrukcji z ocynkowanych kształtowników zamkniętych o innowacyjnym kształcie poprawiającym sztywność skrzydła. Poszycie bramy wykonywane jest z blachy stalowej
w strukturze “stucco” malowanej proszkowo odpornej na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Do produkcji skrzydeł zastosowano najnowsze technologie zgrzewania, dzięki czemu ich trwałość oraz dokładność wykonania są bardzo wysokie.

Kształtowniki zamknięte używane do produkcji bram uchylnych docinane są za pomocą specjalistycznego lasera 3D do profili zamkniętych. Wysokiej jakości cięcia zapewniają idealne spasowanie poszczególnych elementów konstrukcji.

Brama uchylna FUTURO PLUS to rozszerzenie oferty bram FUTURO o bramy w szerokim zakresie wymiarowym. Poszycie bramy wykonywane jest z odpornej na czynniki atmosferyczne blachy stalowej malowanej proszkowo, łączonej z konstrukcją za pomocą nitów.

Bramy uchylne FUTURO i FUTURO PLUS mogą być przystosowane do współdziałania z automatyką ułatwiającą eksploatację. Bramy automatyczne w znacznym stopniu poprawiają komfort życia oraz charakteryzują się dużą niezawodnością.

GARSTA

Brama uchylna GARSTA wykonana jest w konstrukcji z ocynkowanych kształtowników zamkniętych. Poszycie wykonywane jest z blachy stalowej powlekanej.

Bramy uchylne GARSTA firmy LEGBUD GARGULA dostępne są w szerokim wachlarzu wymiarów standardowych i niestandardowych, kolorów oraz opcji wyposażenia takich jak: możliwość zastosowania automatyki ze zdalnym sterowaniem, drzwi wejściowe, przeszklenia.